50 vitet e ardhshme në hapësirë

29/07/2019 12:33 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPo fillon një epokë e re e eksplorimit të hapësirës. Ajo do të ketë nevojë për sundimin e ligjit dhe për një sistem të kontrollit të armëve për të lulëzuar   Momenti kur, 50 vjet më parë, Neil Armstrong shkeli në Hënë, u shoqërua me ndjesi të ndryshme në mbarë botën, disa u frikësuan, disa u ndien tepër krenarë për këtë arritje dhe të tjerë thjesht u habitën. Pas kësaj arritje u mendua se njeriu mund të eksploronte universin dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of