500 kompanite me te medha te Europes Qendore

09/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Revista “Monitor” publikon ekskluzivisht renditjen e 500 kompanive më të mëdha të Europës Qendore si dhe të 10 kompanive më të mëdha shqiptare, një renditje e kryer nga grupi i  konsulencës Deloitte Central Europe dhe gazeta e përditshme polake e biznesit, "Rzeczpospolita". Tendencat e tregjeve të rajonit si dhe sektorët që po zhvillohen më shpejt. Sfidat e konkurrueshmërisë, përballë rritjes së vazhdueshme të kostos së fuqisë punëtore. Kur erdha fillimisht në Europën Qendore në maj 1990, ishte një çështje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of