530, targa ne 270 biznese

11/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Prodhimet shqiptare po kompletohen me “targen” e identifikimit tregtar. Sipas shoqates GS1 Albania, perfaqesuese e sistemit global GS1 ne Shqiperi, jane tashme 270 shoqeri shqiptare qe jane pajisur me barkodin identifikues. Sipas drejtorit ekzekutiv te shoqerise, z.Maksim Dhamo, numri i shoqerive anetare eshte rritur me mbi gjashte here, po te kemi parasysh se ne vitin 2006 kur u krijua, GS1 kishte vetem 40 shoqeri anetare. “Ka nje interesim te konsiderueshem nga bizneset dhe ka ndryshuar edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of