6 librat më të mirë të biznesit për vitin 2017

09/10/2017 3:14 PM 0 komente

Disa prej historive më të rëndësishme të biznesit të kohës sonë, që nga efektet personale dhe politike të globalizimit e deri te përballja me diskriminimin gjinor të rrënjosur në Sillicon Valley, janë pasqyruar në renditjen e librave më të mirë të biznesit të këtij viti nga McKinsey dhe Financial Times. Që prej vitit 2005, McKinsey dhe FT mbledhin një panel ekspertësh për të zgjedhur librat më të mirë të shkruar në këtë zhanër. Paneli i këtij viti përbëhet nga: kryeredaktori […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of