6 strategji per te ristrukturuar nje karriere te ngadalte

06/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Keni probleme për të përmirësuar karrierën tuaj gjatë këtij vitir Autorët e librit “Ndrysho gjithçka: Shkenca e re e suksesit personal” ofrojnë këto tipe për të vendosur një shkëndijë në hapin tuaj, ndërsa ngjisni shkallët e karrierës ku doni të jeni Kini parasysh atë çfarë dëshironi në të vërtetë Një pagë më të lartër Mundësinë për të punuar me klientë të profilit të lartër Atëherë duhet të motivoni veten dhe të angazhoheni me gjallëri. Për këtë duhet të mendoni […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of