6 VITE NË TREG

16/12/2019 1:35 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPas një periudhe të gjatë procedurash ka nisur nga puna Dhoma Kombëtare e Ndërmjetësve. Sipas burimeve zyrtare të Ministrisë së Drejtësisë, komisioni i licencimit ka dhënë licenca për 143 persona si ndërmjetës nga të cilët 141 persona fizikë dhe 2 persona juridikë. Ndërkohë që pjesa tjetër e ndërmjetësve që kanë kaluar fazën e licencimit nga Komisioni, duhet të vijojnë me përmbushjen e kritereve të tjera të vendosura nga ligji, me qëllim që të ushtrojnë veprimtarinë e ndërmjetësit dhe për pasojë, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of