720 faqe per te njohur Shqiperine

15/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Magdalena Alla Ne kopertine nje foto magjepsese nga lart e ishujve te Ksamilit dhe 720 faqe te mbushura me informacione dhe foto ilustruese rreth “Shqiperia, nje dashuri e re mesdhetare”. Me kete imazh te pare vjen albumi “Albania Guide”, i cili ka dale ne treg keto dite, per te tretin vit radhazi, pikerisht perpara sezonit te ri turistik, duke shtuar perpjekjet e fundit qe edhe Shqiperia te hyje ne harten e vendeve te pelqyera te turizmit. Per te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of