9 menyra per te fituar mbi politikat zyrtare

01/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Politikat ne zyre shpesh mund te kthehen ne nje ndikues negativ dhe ketu nuk behet fjale per politikat qeveritare. Ndonjehere mund te ndodhe qe keto politika me fuqine e tyre mund te kthehen ne nje pjese te rendesishme te kompanise suaj edhe nese ju do te perfshiheni ose jo, kjo varet nga ju. Disa punonjes pohojne se nuk duan te kapen pas çeshtjeve politike ne zyre, por ekspertet jane te mendimit se “rregullat e lojes” jane te rendesishme per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of