“90% e turistëve na kërkojnë ‘all inclusive’, kostot janë rritur”

27/07/2020 9:25 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFatos Çerenishti, administrator i FAFA Group   Turistët e shohin më me leverdi pagesën e një pakete të plotë që në fillim, e cila u garanton atyre nga fjetja te vaktet dhe pijet. Fatos Çerenishti, administrator i FAFA Group, thotë se të paktën 90% e atyre të cilët rezervojnë në strukturat e tij zgjedhin paketën “all inclusive”. Aktualisht po punohet me 80% të kapacitetit në dy hotelet e mëdhenj dhe turistët që po i frekuentojnë nga polakët, shqiptarët e Kosovës […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of