Abonohuni:

Kalendari i Botimit të Statistikave Ekonomike


« June 2020 »
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Te Fundit nga Vendi


Të tjera nga vendi →

Lajmet e fundit nga Koronavirus

Të gjitha në këtë temë →

Europa

Të tjera nga Europa →

Të Tjera nga Bota

Të tjera nga Menaxhimi →Makina

  • MERCEDES-BENZ A 250 E

    Modeli i ri i kompanisë gjermane pasurohet me motor hibrid plug–in që e lejon makinën të përshkojë...

  • Rivalët në pasqyrë

    Kompania e Shtutgartit dhe Mynihut janë duke luftuar gjithmonë kokë më kokë. Në Sallonin e...

  • Fiat 500X

    Një rimodelim i crossover-it torinez parashikon një akordim të motorit që e rrit dinamizmin...

Të tjera nga Makina →