A duhen ndryshuar politikat!

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Nga Albana MUçAJ Qeveria ka percaktuar orientimin e prodhimit bujqesor, por shume eksperte kerkojne rishikimin e politikave ne baze te situatave te reja te krijuara kohet e fundit, siç po ndodh ne te gjithe boten. Monitor ju fton ne nje forum ku mund te ofroni alternativat tuaja. Rritja e çmimeve ne tregun nderkombetar dhe nje deficit i produkteve bujqesoreqe thellohet gjithnje e me shume duket se kerkon nje reflektim mbare shoqeror. Vitin e kaluar deficiti tregtar i produkteve ushqimore […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of