A e kupton dot

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Nga Ersuin Shehu Megjithe kritikat e shumta nga Banka e Shqiperise, bankat tregtare vazhdojne te tregojne mungese transparence dhe qartesie ne promovimin e produkteve te tyre. Shembulli me i fundit eshte fushata e fundit publicitare e NBG Bank per kredine per shtepi. Publikut i thuhet vetem se me ane te kesaj oferte, qe zgjat deri ne 30 qershor, mund te perfitoje nje norme interesi 1.5% me te ulet se produkti standard per te gjithe periudhen. A mund te kuptohet […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of