A eshte grupi juaj me te vertete nje skuader

11/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Skuadrat jane ne mode sot ne vendin e punes, dhe çdo organizate sot flet per rendesine e skuadrave. Por, nje grup njerezish i mbledhur bashke nuk i ben ata domosdoshmerisht nje skuader. Ka elemente thelbesore qe identifikojne skuadrat, dhe njohja e tyre do t’ju ndihmoje te beheni nje drejtues i mire skuadre.   Pertej mermeritjeve Le te fillojme me nje percaktim se çfare eshte realisht nje skuader. Skuadra perbehet nga nje grup individesh te cilet arrijne detyrat e caktuara […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of