A i ka ardhur fundi punës në zyrë?

28/09/2020 11:54 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Lufta mbi të ardhmen e vendit të punës   Shumica e njerëzve e lidhin zyrën me rutinën dhe konformitetin, por ajo po kthehet shpejt në një burim pasigurie ekonomike dhe mosmarrëveshjesh. Në të gjithë botën, punëtorët, shefat, pronarët dhe qeveritë, po përpiqen të vendosin nëse zyra është tashmë një koncept i vjetruar – dhe duket se po dalin në përfundime krejt të ndryshme, shkruan The Economist. Rreth 84% e punonjësve francezë, janë rikthyer në zyra, por më pak se […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of