A mund te ndaloj bezdisjen e shefit?

22/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Problemi  Për festat e fundvitit, shefi im largohet për dy javë, duke më lënë mua punën në ngarkim. Unë mendoj se gjërat shkojnë shumë më mirë pa të ne bëjmë të njëjtën punë për më pak orë, duke qenë se nuk sorollatemi në mbledhje dhe nuk ka ego për t´u menaxhuar. Vështirësia e vetme është që të merremi me të kur ai është larg: ai merr në telefon pesë herë në ditë dhe është i fiksuar pas “BlackBerry” të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of