Abuzimet e konsulences se huaj

20/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ndihma permes konsulencave: A shpenzohen parate siç duhetr Nje firme konsulence e Bashkimit Europian fiton nje kontrate ne vendet e Ballkanit Perendimor. Eshte percaktuar qe realizuesi i projektit te jete i specializuar, me nje eksperience 15 vjeçare dhe duhet te kete eksperte te zote te kesaj fushe per vazhdimin e gjithe projektit pergjate 80 diteve. Firma e konsulences merr per kete sherbim-ekspertize rreth 800 euro (1,235 dollare) ne dite. Kjo kupton, te gjitha shpenzimet kokerr me kokerr (akomodimi, ushqimi, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of