“Agjencitë e huaja zhvilluan turet për paketat e vitit tjetër”

23/11/2020 11:15 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintArben Çipa, Administrator “SipaTours” Saranda   Bjellorusët dhe ukrainasit kanë sjellë përfaqësuesit e tyre, duke zhvilluar turet që i shërbejnë hartimit të paketave për sezonin veror 2021. Arben Cipa, administrator i “SipaTours”, Sarandë, shprehet se ky grup turistësh, që erdhën spontanisht në vend, pasi nuk lejoheshin të udhëtonin askund për shkak të numrave të lartë të COVID-19, janë befasuar nga oferta turistike.   Si paraqitet muaji shtator për Sarandën sa i takon turizmit, duke qenë se në një pjesë të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of