“Albania Ride 2020” / Turizmi vendas si e vetmja mënyrë për të rigjallëruar sektorin  

04/05/2020 8:28 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga Madlina Puka*   A do të jenë njerëzit të njëjtë në marrëdhëniet mes tyre, pasi pandemia të kalojë? Kur do t’u rikthehen udhëtimeve për pushime e kush mund të jetë më i guximshmi? Këto janë pyetje për vizitorët e huaj nga shtete dhe përvoja krejt të ndryshme sipas niveleve që i ka goditur pandemia Sot, pas disa javëve karantinë, njerëzit dhe marrëdhënia me botën jashtë, u ngjajnë një anije në det të hapur e plot stuhi, me njerëz që […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of