Albpetrol / Anulohet ankandi për 31 mijë ton naftë

17/02/2020 9:50 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKompania Albpetrol njoftoi se është detyruar të anulojë ankandin për shitjen e 31 mijë tonëve naftë për shkak të mungesës së konkurrencës. Në një njoftim të shkurtër mbi këtë situatë, kompania publike bëri me dije se asnjë operator nuk ka shfaqur interes për të blerë naftën, ofertat për të cilën duhet të paraqiteshin deri në 6 shkurt 2020. Ky ishte ankandi i parë që kompania e nxjerrjes dhe prodhimit të naftës në vend zhvilloi për këtë vit, ndërkohë që ankandi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of