Albsig Invest, një fond i ri në tregun e pensioneve dhe investimeve

02/03/2020 10:20 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintAlbsig Invest është sipërmarrja më e re që është licencuar për të vepruar si shoqëri administruese e fondeve të pensionit vullnetar si dhe për administrimin e aseteve të sipërmarrjeve të investimeve kolektive Në një Intervistë të dhënë për Revistën Monitor, revistën e përjavshme me profil ekonomik, z. Elton Korbi, Administrator i Përgjithshëm i Albsig Invest, i jep përgjigje një serie pyetjesh të lidhura me Shoqërinë e re Albsig Invest, tregun e pensioneve dhe sipërmarrjeve të investimeve kolektive në Shqipëri. A […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of