Alibaba dhe 2,326 hajdutet

27/02/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në fillimet e veta, drejtuesit e eBay shpesh thoshin se arritja e tyre reale nuk ishte as teknologjia e zgjuar dhe as platforma e tregtimit elektronik që ata kishin krijuar—të dyja këto kishin ekzistuar më parë. Në fakt, arritja e tyre ishte shpirtërore: ata ndihmuan në krijimin e besimit mes njerëzve, që nuk ishin takuar asnjëherë. Krijimi i këtij lloj besimi do të jetë gjithmonë një sfidë në Kinë, ku falsifikimi dhe prodhimi i produkteve të rrezikshme është i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of