Alo! Jam ne nje interviste pune

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   10 gabimet kryesore qe bejne ata qe po intervistohen per nje pune Te paraqitesh me vonese, ose te fyesh shefin tuaj ne perspektive jane dy gabime te dukshme qe ju duhet t’i shmangni kur shkoni per nje interviste pune. Kerkimet nga rastet konkrete kane zbuluar gjithashtu disa nga gabimet me te medha qe bejne personat qe intervistohen per nje vend pune. Ja dhe rastet e intervistave te shkuara keq gjate ketij viti, qe ju duhet te shmangni ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of