Alo te shtrenjta me celular

31/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Raporti i Cullen International: Shqiperia bie nga “poltroni” i vendit me te shtrenjte ne Europe per tarifat e telefonave te levizshem, por ato mbeten ende me te shtrenjtat ne rajon. Bien me 10% te ardhurat e Albtelecom. Konkurrenca ne rrjetet e telefonise se levizshme te rajonit po rritet dhe ka dhene efektet e para ne uljet e tarifave. Perfundimi vjen nga nje raport i Cullen International qe citon se “duke perjashtuar Kosoven, tani te gjitha vendet kane tre ose […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of