Alpet zgjerohet jashte Shqiperise

11/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Sektori i karburanteve duket te kete nevoje per me shume rregulla tregu. Kjo kerkese lind pikerisht per nje konkurrence te ndershme ne treg, nga kompani qe shpenzojne per investimet ne cilesine e produkteve dhe sherbimeve. Me shume rregulla tregu kerkojne drejtuesit e kompanise Alpet (Vil Oil sh.a.), te cilet tregojne se i kane dhene perparesi cilesise se karburantit dhe kushteve te tregtimit te tij. Pikat e karburanteve ne largesi te papercaktuara, apo mungesa e kontrollit te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of