Alpha Bank: Si po e perballojme krizen e konkurrencen

18/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInterviste me Alpha Bank CEO, Andreas A. Galatoulas Revista “The Banker” e ka shpallur “Alpha Bank” si “Bankën e vitit 2010 në Greqi”. Si e komentoni këtë vlerësimr Klasifikimi në vendin e parë nga juria e “The Banker” është më se i mirëpritur, nisur edhe nga fakti që mbërrin në një situatë të vështirë ekonomike globale. Ne mendojmë se ky vlerësim është rezultat edhe i strategjisë dhe politikave të kujdesshme që ndjek “Alpha Bank”. Krahasuar me bankat e tjera greke […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of