Alpha Bank sjell Vodafone American Express

16/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Alpha Bank Albania njofton se ka prezantuar në treg kartën e re të kreditit Vodafone American Express. Kjo kartë, e cila është e para e llojit të vet në tregun shqiptar është rezultat i bashkëpunimit të tri kompanive: Alpha Bank Albania, lëshues ekskluziv i Kartave American Express për Shqipërinë dhe degë e një prej bankave më të mëdha në Greqi, Vodafone Albania, përfaqësues i një prej operatorëve lider botërorë në fushën e telekomunikacioneve dhe American Express, lider në tregun […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of