Anes detit, te palare

22/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Megjithëse në Shqipëri janë vërtetuar përmirësime në sistemin e furnizimit me ujë të pijshëm brenda banesës dhe kushteve higjeno-sanitare, ato janë dukshëm më i ulët në krahasim me vendet e tjera Kushtet e banimit në optikën e treguesve të mënyrës së furnizimit me ujë dhe impiantit higjieno–sanitar në Shqipëri Gjendja e ndërtesave sipas mënyrës së furnizimit me ujë, në regjistrimin e fundit të banesave rezultoi me një përmirësim të dukshëm. Niveli i ndërtesave pa ujë është reduktuar 4 herë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of