Apartamentet: Pritet rritje e lehte e cmimeve

09/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTregu i real-estate pritet te hedhe pas krizen e dy viteve te fundit. Agjentet imobiliare presin rritje te shitjeve te apartamenteve dhe te zyrave, fakt qe mund te rrise deri ne 5-6% cmimet Nga Laura Cela Këtë vit duket se tregu i shitblerjes së pasurive të patundshme do të dalë njëherë e përgjithmonë nga kriza që nisi dy vite më parë dhe vijoi të thellohet. Të dhënat e fundit nga agjencitë imobiliare në vend konfirmojnë për “Monitor” se gjatë 2011-s […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of