APP / Kritere të reja për tenderët e bizneseve në fushën e produkteve ushqimore

26/11/2018 11:13 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTë gjithë bizneset në fushën e produkteve ushqimore do të përballen me kritere të reja sa i përket prodhimit, përpunimit dhe shpërndarjes së tyre, në rast se konkurrojnë për tenderë publikë. Rekomandimi i ri, i bërë publik së fundmi nga Agjencia e Prokurimit Publik, tregon pikat kryesore që duhet të përmbushin operatorët ekonomikë, për të marrë pjesë në tenderë. Agjencia e Prokurimit Publik (APP) dhe Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, në kuadër të bashkëpunimit institucional, referuar Marrëveshjes së Bashkëpunimit të nënshkruar […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of