Arredimi kushton sa vete shtepia

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Magdalena Alla Cila eshte tendenca me e fundit e arredimit te vilave e shtepive te medha luksoze ne Shqiperi. Nga ngjyrat moderne e hapesirat e medha e deri te mini lulishtet ne qender te kuzhines Nuk mjafton vetem t’i ndertosh vilat sipas maketeve hollivudiane. Te bukura, spektakolare jane se jashtmi, por te tilla ato duhen dhe brenda. E pikerisht kjo faze, e quajtura faza e interioreve, ka po aq andralla sa edhe vete ngritja e viles. Madje, po t’i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of