“Arsyet pse zgjodha markë gjermane, pandemia goditje të rëndë sektorit” 

19/10/2020 9:15 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBehar Male, Investitor i “Maritim Hotel Plaza, Tiranë”   Investitori I “Maritim Hotel Plaza, Tiranë”, Behar Male, pohon se pandemia i ka dhënë një goditje të rëndë gjithë ekonomisë e sidomos sektorëve të veçantë, ku bën pjesë edhe turizmi apo hoteleria. Ai thotë se qeveria duhet të hartojë një paketë të tretë dhe të katërt për t’i ardhur në ndihmë ekonomisë dhe në këtë rast, si referencë duhet të jenë bilancet e kompanive, duke ndihmuar në mbajtjen gjallë të aktivitetit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of