Asnje pasoje

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Drejtuesit e Bankës Popullore sigurojnë se banka nuk preket aspak nga problemet që po kalon Societe Generale Banka Popullore raporton se mbylli nje vit pozitiv dhe se problemet e grupit Societe Generale nuk e prekin aspak zhvillimin e saj ne tregun shqiptar. Sipas drejtorit te pergjithshem, z.Henry Maus de Rolley, viti 2007 u mbyll me nje fitim prej rreth 1.5 milion eurosh dhe gjate vitit 2008 Banka Popullore do te vazhdoje zbatimin e strategjise per zgjerimin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of