Asnje risi

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga IBRAHIM REXHEPI Programi ka disa prioritete: Rritja ekonomike, zbatimi i statusit, qeverisja e mire, zbutja e varferise dhe stabiliteti social. Ka vend te shtohet dilema se a jane renditur mire prioritetet e saj, sadoqe eshte e kuptueshme pse ne rend te pare vihet rritja ekonomike. Mirepo, ne kete kuptim nuk ka asnje parameter qe do t’i identifikonte qarte synimet e zhvillimit Gjate fushates parazgjedhore, Partia Demokratike e Kosoves, e cila tani eshte ne pushtet, dhe drejtuesi i saj, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of