Aston Martin Vanquish

10/12/2012 12:12 PM 0 komente

Jubileu i madhërisë së saj Këto janë imazhet e para të Vanquish, trashëgimtare e DBS. Do të vijë në fillim të vitit 2013, për 100 vjetorin e Aston Martin dhe do të kushtojë 255.843 euro Zbriti për herë të parë në asfalt në Festivalin e Shpejtësisë në Goodwood, në fund të muajit qershor, por klientët e parë do ta marrin vetëm në fillim të vitit 2013, kur Aston Martin të celebrojë njëqind vitet e para të jetës. Ky është Vanquish […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of