Atje ku nuk hyn banka

02/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Te rritura ne hapesirat e lena bosh nga sistemi bankar, shoqerite e mikrokredise tashme po perpiqen t’i rezistojne zgjerimit te bankave ne tregun e kredive te vogla,  me çmime me te lira dhe procedura te thjeshtuara. Nen hijen e zhvillimit te vrullshem te sektorit bankar, gjate viteve te fundit ne Shqiperi jane rritur me sukses edhe institucione te tjera financiare, qe kane synuar te hyjne atje ku bankat nuk kane mundur ose nuk kane dashur te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of