Audi A4 e re nje histori suksesi.

08/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shpesh ndodh qe opinionet e specialisteve nuk perputhen gjithmone me shijet e publikut. Rastet jane te panumerta duke filluar nga muzika, kinematografia, letersia etj. Por eshte interesante te shihet sesi kjo shmangie nuk e prek industrine e makinave. Qe para prezantimit gravitacioni i Audi A4-s mblidhte ne nje mendje si specialistet ashtu edhe publikun. çmimet dhe trofete e panumert si Timoni i Arte, makina me e bukur e vitit, “Best Car” per segementin ekzekutiv, Makina e vitit si dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of