AURIS ME MË SHUMЁ HAPËSIRЁ

18/06/2018 3:19 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintE realizuar për tregun europian, ndonëse krejtësisht japoneze, kompaktja Toyota po shkon drejt gjeneratës së saj të tretë, e cila do t’i besojë platformës së Prius-it. Rezultati: forma të pahasura më parë dhe kabinë me hapësirë më të madhe   Në vitin 2017, tek Toyota vazhduan të punojnë mbi modelin Auris: paketë sigurie që mbulon të gjithë gamën, futje e versionit Black Edition dhe shumë të tjera. Të gjitha këto përbëjnë faza afrimi ndaj kthesës së rëndësishme, drejt së cilës […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of