Automatizimi i bankave nuk përkthehet në tkurrje të shërbimeve

26/11/2018 12:23 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Adrian Shehu, Drejtor i Përgjithshëm i Printec Albania   Në tregun bankar pritet që të hyjnë teknologji të reja, të cilat do të përmirësojnë dhe do të lehtësojnë shërbimin. Adrian Shehu, Drejtor i Përgjithshëm i Printec Albania, thotë se automatizimi i degëve të bankave ka ardhur si nevojë e reduktimit të shërbimeve me kosto të lartë dhe se shërbimi i dikurshëm u gjet i vjetruar. Printec Group është lider në ofrimin e teknologjive në 17 vende në Europën Lindore […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of