Autoveturat – krahasimi

05/08/2019 8:42 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNëpër rrugët e Tiranës, sidomos në hyrje, trafiku shpeshherë është i padurueshëm dhe mund të duhet deri një orë në kohën e pikut për të arritur në qendër. Por, ndryshe nga ky iluzion që mund të krijohet se të gjithë kanë një makinë, realiteti, nëse i largohemi kryeqytetit, është krejt ndryshe. Shqipëria është vendi më i varfër i Europës, me të ardhura sa 30% e mesatares europiane dhe shumë nuk kanë mundësi të blejnë një makinë, ndonëse shpesh ajo është […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of