“Avantazhet që ofron E-Banking, pse duhet të nxitet përdorimi”

30/03/2020 12:25 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSuela Bokshi, Drejtore e Divizionit të Operacioneve, Union Bank   Grupmoshat e reja, që kanë një qasje më pozitive ndaj teknologjisë dhe zhvillimeve të saj, pranojnë dhe përdorin më lehtë platformat dixhitale të të gjitha natyrave, përfshi ato të bankave. Suela Bokshi, Drejtore e Divizionit të Operacioneve në Union Bank, shprehet se janë të shumta avantazhet që paraqesin kanalet dixhitale në sistemin bankar, që nisin nga koha më e shkurtër e marrjes së shërbimit te reaksioni zinxhir që kanë në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of