Aventure ne KOLUMBI

14/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kolumbia rikthehet fuqishëm. Pas dekadash të tëra të përfshira në një konflikt civil, Kolumbia tani është një vend i sigurt për të gjithë ata që duan ta vizitojnë. Larmishmëria e këtij vendi mund t’ju mahnisë. Qytete moderne me qiellgërvishtës dhe klube nater Sigurisht që po. Plazhe të mrekullueshmer Absolutisht, po. Shëtitje të paharrueshme nëpër Amazonë, qytete koloniale, gërmadha arkeologjike, plantacione kafeje, zhytje, serf… një listë e gjatë e cila nuk ka të mbaruar dhe që ju mund ta përjetoni […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of