Ballkani: Pazari i pasurive per Europen

18/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Me tre shtetet tashme pjese e Bashkimit Europian, natyre te eger dhe nje bregdet te larmishem, Ballkani mbetet qoshja me e lire e Europes per investime ne pasurite e paluajtshme. Jo vetem ne zonat e post-luftes si Bosnia- Herzegovina dhe Kosova, por gjithashtu dhe ne anetaret e rinj, Bullgaria dhe Rumania, çmimet mesatare te tokes dhe apartamenteve mbeten me te uletat ne tregun europian, thone kerkuesit dhe agjentet e pasurive te paluajtshme. Ndersa Monaco dhe qendra e Londres kane […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of