Bankat: Kosto justifikon tarifat

30/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Me gjithe deklaratat e Bankes se Shqiperise dhe qeverise se bankat i shesin sherbimet bankare me tarifa te larta, drejtuesit e bankave sqarojne se cmimet jane ne nivele normale dhe aq sa te mbulojne kostot Nga Laura Cela Me gjithë deklaratat e Bankës së Shqipërisë dhe Autoritetit të Konkurrencës se komisionet që aplikojnë bankat për shërbimet që u ofrojnë klientëve janë të larta, bankat private në vend konfirmojnë se çmimet nuk janë aspak “të shtrenjta”. Sipas drejtorit të përgjithshëm […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of