Barack Obama

17/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga BBC News "Rock star" dhe "beach babe" nuk jane emertime qe perdoren normalisht per senatoret e Shteteve te Bashkuara    Te pakte jane ata senatore qe kane krijuar nje lloj gumezhime ne lidhje me demokratin Barack Obama nga Illinois. Ndonese atij do t’i duhet te kaloje vetem kater vjet ne Uashington nga Dita e Zgjedhjeve 2008, ecuria e tij e jashtezakonshme ne zgjedhjet e kandidateve te partise se tij e ka bere ate gati per sfiden per ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of