BASH, investimi me i suksesshem i FSHAN

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInterviste me Jeffrey Griffin, Drejtor Ekzekutiv i Fondit Shqiptaro Amerikan te Ndermarrjeve Në një intervistë për Monitor, Jeffrey Griffin, drejtor i Fondit Shqiptaro Amerikan të ndërmarrjeve (FSHAN) flet për shitjen e Bankës Amerikane, shkrirjen e saj me Bankën Italo-Shqiptare dhe të ardhmen e Fondit dhe Fondacionit të sapokrijuar. Në drejtimin e Fondit prej disa vjetësh, z.Griffin është krenar që me ardhjen e tij i dha një drejtim pozitiv gjërave, që nuk kishin shkuar edhe aq mirë ne FSHAN deri atëhere, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of