Bashkia e Tiranes, prioritetet dhe realizimet

01/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint është shumë e vështirë të arrish të depërtosh në shifrat buxhetore të Bashkisë së Tiranës. Mungesa e ofrimit të të dhënave bën që si burim i vetëm për t’u njohur me to është faqja e internetit e këtij institucioni. E pikërisht në këtë faqe arrijmë të gjejmë informacione se si ka qenë konceptuar buxheti i vitit 2010 (parashikimi), të cilin do të mundohemi ta krahasojmë me realizimin faktik. Vetë drejtuesit e departamentit të planifikimit strategjik raportojnë se për të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of