Bashkitë, shërbëtore dhe dembele

01/07/2019 11:34 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shqipëria është një vend me nevoja të mëdha sociale, por shumica e bashkive në vend nuk u shërbejnë këtyre grupeve. Të moshuarit e Korçës kanë më shumë mundësi të përdorin shërbimet në qarkun e tyre. Për të moshuarit në qarqet e Vlorës, Lezhës dhe Fierit, kjo mundësi është e kufizuar. Mundësia e fëmijëve në qarqet e Dibrës, Fierit dhe Kukësit është tërësisht e mohuar, për shkak të mungesës së plotë të tyre, në dallim nga fëmijët e Tiranës, të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of