Beni levizje te zgjuara ne kerkimin e punes

26/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Në të dy librat dhe fjalimet e tij, Donald Trump shpesh përmend një histori që i ka treguar babai i tij. Ai i flet se kur ishte fëmijë …dhe historia fillon: Na ishte një herë një sipërmarrës që ngriti një kompani të pijeve me soda, të quajtur “Three Up”. Pavarësisht pasionit të burrit për kompaninë e tij, “Three Up” erdhi gjithnjë e në rënie. I pa trembur, sipërmarrësi filloi të merret me një tjetër kompani të “Cola”-s, të quajtur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of