Besim i gerryer

26/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Metodologjia e vrojtimit Qendra e Kërkimeve “Monitor” zbulon rezultatet e vrojtimit në kuadër të projektit “Prirjet shqiptare”. Vrojtimi kryhet midis një kampioni të rastësishëm kombëtar me të rritur mbi moshën 18 vjeç. Përcaktimi i kampionit, intervistimi dhe mbledhja e të dhënave u realizua nga Instituti i Sondazheve dhe Opinioneve. Njësia e vrojtuar ishte individi. Ndërsa përpunimi i informacionit u realizua nga Qendra e Kërkimeve “Monitor”.   Presidenti Topi ruan vlerësimin Në procesin e diskutimit të kandidatëve për president të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of