Beteja like

17/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTe dyja kampet politike e konsiderojne kete fushate si te moderuar ne shpenzime. Kriza, por edhe situata e tensionuar, duket se kane diktuar nje marketing te kujdesshem Nga Elona Bedalli Barak Obama do të bënte për vete të gjithë Amerikën, edhe me mënyrën e re të të konceptuarit të fushatës elektorale. Veshje sportive, takime me elektoratin, shtrëngime pa fund duarsh dhe, mbi të gjitha, por mbi të gjitha “Facebook”. Kjo do të dominojë tërësisht edhe fushatën për president të vitit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of